Imperiumcz

Stránky česko-slovenské guildy – Runes of Magic (RoM), Siochain

Imperiumcz RSS Feed
 
 
 
 

Classy – popis

Knight
Knight KnightDíky jejich vojenské výchově knighti mohou mít silné brnění a používat těžké zbraně.
Ovládají každou bojovou dovednost, ačkoli jejich opravdová síla spočívá v jejich hluboké víře. To jim dovoluje vyvolávat skryté síly světla, které jsou uvnitř duše každého člověka.
S touto vírou, nespoutanou bojovou silou a železnou silou vůle knighti budují ohromné hradby, aby ochránili vše, co je pro ně posvátné.
Jsou to tradiční dobrodruzi, kteří staví jejich povolání výše než jejich vlastní osobu, a jsou přitahováni životem rytíře díky jejich přísným zásadám cti.

KnightKnighti jsou nejsilněji obrnění class ve hře, jediná, která může nosit plate brnění. Skrz jejich síly světla mají přístup ke schopnostem, které mohou poslat jejich nepřítele letem k zemi.
Jsou jedna z mála classů, které se odvažují vrhnout se proti nejmocnějším z příšer.
S jejich speciálními útoky na bázi světla a schopnostmi štítu knighti bojují velmi účinně proti jejich nepřátelům.

Warrior
Warrior WarriorŽádný warrior by se nikdy nestáhl z čestného boje.
Jsou zběhlí v používání nejsmrtelnějších zbraní a vždy usilují o to stát se lepšími a silnějšími. Jsou zdatní ve všech technikách boje na blízko, takže mohou i z nejtěžších bojů odejít se slávou.
Každého vítězství musí být ale dosaženo v čestném boji. Útoky na nepřítele zezadu a další nefér kroky jsou tabu. Vyhlídka na nadcházející boj nevyvolává v houževnatých warriorech strach, ale plní je smyslem pro čest a vůlí uspět.
Warrioři se nestarají o své nepřátele, jediné, co je zajímá, je vítězství.

WarriorWarrioři jsou opravdoví mistři v používání výzbroje, umí ovládat každý typ zbraně na blízko, a zároveň jsou schopni nosit všechny typy brnění, dokonce i velkolepé chain brnění.
Poháněni jejich bojovou zuřivostí se zkouší zbavit nepřítele pomocí speciálních kombinací ran a úderů a zvyšují tak sílu jejich útoků.
Mohou také přelít jejich zuřivost v pasivní schopnosti, aby se posílili nebo aby vyprovokovali nepřítele a vyděsili je úchvatnou ukázkou jejich zuřivosti – tak děsivou, že slabší mysli se dají v panice na útěk.
Kombinace classů rozšiřují jejich schopnosti do různých uskupení. Ale způsobit silné fyzické poškození v bitvě na blízko přesto vždy zůstane jejich primární silou.
Schopní warrioři mají celkovou situaci vždy na paměti a vědí, kdy mohou útéct z boje, kdy mohou škádlit vztek jejich nepřátel na ně samotné nebo kdy se držet zpátky.
Rogue
Warrior RogueRogue je jedna z nejrychlejších classů.
Jsou skoro vždy schopné připlížit se k jejich nic netušícím obětem. Díky jejich nízké fyzické síle mohou způsobit pouze menší poškození, proto kombinují jejich hbité útoky se zákeřnými jedy a stávají se tak obrovským nebezpečím pro jejich protivníky.
Na jejich obrovskou zásobu impozantních triků se méně schopní bojovníci dívají shora a myslí si, že jsou tyto triky nefér.
Také pro ně není neobvyklé opustit bitevní pole s plnými kapsami – jsou to přece zloději.

RogueRogue jsou specialisti ve způsobování přesného fyzického poškození. Na blízko používají techniky dýky a na vzdálené útoky zbraně na dálku.
Na rozdíl od warriorů a scoutů sez celého srdce spoléhají na jejich zákeřné metody, jako jsou tajné plíživé útoky, jed a různé techniky způsobující krvácivá zranění.
Ačkoli jim chybí výjimečná síla a obrana, rogue se dokážou vyhnout většině potíží díky jejich rychlosti a hbitosti.
Rogue má jen jedinou věc na mysli, zatímco útočí – rychle udeřit s udivující přesností.
Vedle jejích útočných skillů umí rogue také klást pasti, prozkoumávat okolí a zvyšovat příjem skupiny, toto všechno dělá z rogue cenného člena party.
Scout
Scout ScoutScouti jsou kočovní tuláci, kteří jsou vnímaví na nebezpečí v jejich okolí. Toto jim umožňuje přiblížit se k jejich nepřátelům z výhodné pozice.
Jejich chladná přesnost s lukem a šípem je základním kamenem jejich povolání. Boj z krvavé blízkosti není pro ně. Pokud na to přijde, mají dost trumfů v rukávu.
V obraně se težce spoléhají na jejich schopnost vyhnout se nepřátelským útokům. Vždy dávají přednost tichému, elegantnímu řešení před hlučným provedením.
Výdrž, soustředění a rázná mysl jsou přednostmi skutečného lovce, který sleduje kořist a zabije ji.

ScoutScouti jsou mistři v boji na dálku, jejich schopnosti používají k dovedení umění luku a kuše k dokonalosti.
V boji na blízko se spoléhají na únikové a zpožďovací taktiky, aby se dostali do větší vzdálenosti pro další výstřel nebo aby počkali na posily, které se cítí více jako doma v bojích na blízko.
Díky zvláště posíleným útokům na dálku je porážka nepřítele otázkou sekund, nebo ho alespoň oslabí tak, že se stanou snadnou kořistí v boji na blízko. Toto je místo, kde scouti musí předcházet útokům nepřítele.
S jejich výjimečnou vnímavostí umí najít i skryté nepřátele z bezpečné vzdálenosti, což je činí přirozenými protivníky rogue.Obratnost a důvtip jsou základní vlastností scoutů. Chytré využívání výhod fyzické vzdálenosti je rozhodující a každé jednotlivé rozhodnutí musí být dobře promyšleno.
Mage
Mage MageMágové jsou chytří a rozvážní – znalosti jsou jedinou silou, které věří.
Po věky se snažili vyřešit tajemství živlů, aby dokonale pochopili a ovládli jejich vyvolávání.
Ohromné soustředění je potřeba k rozpoutání kouzelných sil, což mágové musí dokázat bez ochrany poskytnuté silným brněním.
Po vrhání kouzel je potřeba vzdálenost. Ještě lepší je, když má mág nějaké oddané společníky, na jejichž podporu se může spolehnout.
Podstoupené obtíže kvůli ochraně těchto někdy zvláštních učenců jsou vyrovnané obrovskou silou, kterou přináší.

MageMágové útočí ohněm a blesky a způsobují těžké magické poškození.
Některé z jejich kouzel mohou ohraničit místa širokého rozsahu ohnivými hradbami o udržet tak celé hordy příšer pod kontrolou.
Ostřílení mágové jsou prý schopni využít sílu fénixe.
S pomocí jejich tajemných znalostí umí ochránit sebe i jejich společníky od zla nebo zvýšit sílu celé party.

Priest
Priest PriestLidstvo potřebuje bohy, ale jejich duše nemohou přijít do styku s božstvem přímo. Priesti používají jejich modlitby k pomoci všem těm, kdo pomoc boží potřebují.
Dělají zázraky použitím síly, která skrz ně proudí jakoby jim byla daná od bohů. Například jsou přesvědčeni, že s vírou v Narfas, bohem pramenité vody, budou schopni léčit zranění, očistit kouzla a vracet duše zpět do jejich těl.
Zároveň používají vodní živel k ochraně všech těch, kteří jim důvěřují. Ale jejich přesvědčení musí být opravdové: jejich víra v Boha, víra v ně samotné a víra v osud. Pouze použitím tohoto způsobu myšlení se může síla mezi priestem a jeho bohem navázat a být použita k dosažení zázraků modlitby ve světě.

PriestPriesti jsou schopni nejen bránit, doplňovat HP a zvyšovat staty svých společníků, ale mají také sílu oživovat jejich padlé přátele.
Mohou mít štít; jen oni mají schopnost používat vodní živel k uštědřování magického poškození.
Nicméně jejich nejdůležitější rolí zůstává vyvolávání božské pomoci a léčení zranění během bitvy.
Pokud je osamoceně putující priest spatřen partou, může být požádán o spolupráci s těmito dobrodruhy, protože zřídka kdy se najde někdo, kdo je ochoten zříct se možnosti božské přímluvy…


Warden
Warden WardenWardeni jsou bojová elita mezi Elfy. Díky rokům tréninku s nejrůznorodějšími zbraněmi vyzráli v největší bojovníky svého národa. Nicméně nejsou jen něco, co se dá spatřit, když stojí v předních liniích bitvy s vytasenými noži, odění v brnění a kůži. Jejich opravdová jedinečnost je viditelná v jejich různých společnících.
Díky své zvláštní symbióze s přírodou jsou wardeni schopni vyvolávat mocné bytosti z přírody, aby každého nepřítele zmrazili v hrůze.

WardenWarden je vynikající bojovník na blízko. Má k dispozici nejrůznější zbraně a je mistrem v jejich používání. Schopnost nosit chain brnění mu rovněž poskytuje nezbytnou ochranu, aby mohl vyjít z bitvy vítězně.
Nemá k dispozici pouze zbraně, ale je schopný také využívat arzenál bohatě rozmanitých magických schopností. Slouží hlavně k oslabení protivníka a k posílení jich samotných.
Jeho opravdové silné stránky jsou plně patrné ve spojení s jedním z jeho tří věrných společníků, kterému může v boji velet. Tato dvojice je dohromady téměř nepřemožitelný tým, který si také na sebe může vzít několik protivníků. Společník mající schopnost jít proti několika nepřátelům je udržuje zaměstnané, zatímco warden si sám rychle a bezpracně podmaní svůj cíl.
Druid
Druid DruidDesetiletí intenzivního tréninku a vzdělávání v akademii povýšilo Druidy na úroveň „Strážců znalostí“ v elfské společnosti. Učí se být spojeni s přírodou a používat své regenerační síly pro sebe. Takže jsou trochu srovnatelní s lidskými priesty, kteří také používají své síly k léčení jiných a sebe.
Ale stejně jako se mnozí Druidové odevzdali léčení a podpoře své skupiny, jsou tu také jiní, kteří mají schopnost vypustit nespoutaný hněv přírody na své nepřátele. Mnoho protivníků si uvědomilo, že ten lehce oděný, pravděpodobně slabý léčitel, může být hrozivým protivníkem, pokud byl vyprovokovaný.

DruidJejich blízkost s přírodou umožňuje Druidům používat své síly podle svých vlastních přání. Díky nim vtoupil do Runes of Magic další zdroj: Síla Přírody. Prostřednictvím speciálních dovedností si Druidi vytváří víc a víc Síly Přírody a mohou ji uvolnit v určitém okamžiku v obzvláště silných kouzlech.
Nicméně je to jejich rozmanitost, která dělá Druidy tak neobyčejnými. Jsou to silní léčitelé, kteří podporují priesty ve skupině rychlými léčícími kouzly. Toto se stává důležitým zejména v nouzových případech, což z nich dělá vysoce vítané členy skupiny. Skupina nemá užitek pouze z jejich výjimečných léčivých schopností, ale také z jejich schopnosti činit značné poškození po dlouhou dobu. V Taboree představují skutečně všestranné osoby.
Ale co je dělá skutečně jedinečnými, je jejich schopnost ovládat protivníky. Jsou schopni získat si na krátký čas loajalitu nepřítele a nechat ho bojovat na jejich straně. Toto je nesmírně užitečné kouzlo a ne jen tehdy, kdy bojují hráči na vlastní pěst.
Champion
ChampionChampionChampioni jsou bezkonkurenční v boji na blízko – tito mocní bojovníci sesílají temnou magii na své nepřátele.
Champion
Když se ocitnou v nebezpečí, jsou schopni se transformovat do Runových Robotů – to jsou neproniknutelné válečné stroje poháněné silou run.
Warlock
WarlockWarlock
Schopnost řídit a usměrňovat duševní síly činí z Warlocků nebezpečné protivníky.
Warlock
Jejich specialitou jsou psychické síly a temné útoky živlů z dálky. S dostatkem správně nasměrované energie mohou vyvolat silné kletby, ochromující nepřátele i podporu spojenců.
Sdílej: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem.
 • Facebook
 • TwitThis
 • Google
 • YahooMyWeb
 • Linkuj
 • Topčlánky
 • Topodkazy
 • Bookmarky.cz
 • Mediablog
 • Vybrali.sme
 • Jagg
 • Live
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Mixx
 • BlinkList
 • Furl
 • Ma.gnolia
 • Netvouz
 • NewsVine
 • Pownce
 • Propeller
 • Reddit
 • Simpy
 • Slashdot
 • Spurl
 • StumbleUpon
 • TailRank
 • Technorati

Web