Registrovat    Přihlásit se    Fórum    FAQ

Obsah fóra » Registrovat


CZ-SK Guilda Imperiumcz - Registrace

Svým přístupem na „CZ-SK Guilda Imperiumcz“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „CZ-SK Guilda Imperiumcz“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit bez ohlášení. Proto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „CZ-SK Guilda Imperiumcz“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „CZ-SK Guilda Imperiumcz“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že „CZ-SK Guilda Imperiumcz“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „CZ-SK Guilda Imperiumcz“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „CZ-SK Guilda Imperiumcz“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Veškerý obsah fóra je chráněn licencí Creative Commons (by-nc). To znamená, že obsah fóra můžete kopírovat nebo ho použít k vytvoření svých prací jen pod podmínkou, že k němu uvedete autora (nick) a odkaz na toto forum. Obsah lze použít jen pro nekomerční účely. 
 
cron
Český překlad – phpBB.cz